Ukážka z knihy Medzi nami, 20. apríla 2016
Ukážka z knihy Medzi nami

Najnovšia kniha Medzi nami, ktorá sa bude túto sobotu krstiť na Slavcone 2016, vychádza vo vydavateľstve Artis Omnis a na koštovku je tu krátka ukážka.

Zároveň pozývame všetkých fantúšikov slovenskej fantastiky na krst, ktorý sa koná v DK Lúky v Bratislave 23. 4. 2016 o 15:00 hod. spoločne s krstom Prízrakov na Devíne od Juraja Červenáka.

Pokračovanie článku / Diskusia (0)
Veľmi tajný denníček gondorského kapitána, 21. februára 2003
Faramir a Dve veže
Veľmi tajný denníček gondorského kapitána

In: Fantázia
Prvý deň:
Venovali sme sa našej obvyklej práci – strieľali sme nepriateľov zo zálohy. Ukoristiť živú ženu sa mi nepodarilo, ale ulovili sme dvojicu čudných stvorení. Veľmi milé prekvapko. Po mesiacoch strávených medzi neholenými vojenskými ksichtmi konečne niečo, čo má hladké líčka a veľké modré oči.

Pokračovanie článku / Diskusia (0)
Veľmi tajný Haldirov denníček, 11. februára 2003
Ad Dve veže
Veľmi tajný Haldirov denníček

In: Fantázia
Prvý deň:
V Lothloriene je strašná nuda. Galadriel skoro vystrelo, keď som namieril na jej bobra, a zakázala mi strieľať na pohyblivý terč. Ale kde mám nájsť nepohyblivý, keď vás tu aj stromy obchytkávajú? Krátim si čas tým, že potajomky dupem po podhubí všetkých tých hnusných, smradľavých, slizkých hríbov, ktoré pani Galadriel považuje za také dekoratívne.

Pokračovanie článku / Diskusia (0)
Veľmi tajný denníček Éowyn, dcéry Éomunda, 30. januára 2003
Ad Dve veže
Veľmi tajný denníček Éowyn, dcéry Éomunda

In: Fantázia
1. deň:
Na oslave mojich narodenín som Théodreda náhodou štuchla násadou kopije do rozkroku. Rozplakal sa a tvrdil, že takú bolesť nikdy nemôžem pochopiť. Nerozumiem, o čom hovorí. Asi mi závidí, že dokážem strieľať z luku rýchlejšie ako on.
Kôň, ktorého som dostala k narodeninám, je super.

O niečo neskôr:
Prečo princezné nesmú jazdiť obkročmo?

Pokračovanie článku / Diskusia (3)
Nové v bibliografii
Biblio
Biblio
Biblio
Biblio
Biblio